KONTAKTFORMULÄR

Visa kontaktformuläret
Fyll i kontaktformuläret för att skicka ett meddelande till oss. OBS! för att formuläret ska gå iväg så måste både ditt namn och din e-postadress finnas med i formuläret.

MINDRE KARTA

Visa en mindre karta
En mindre karta som visar var du kan hitta oss. Genom att klicka i kartan kan du också få en vägbeskrivning till oss.

STÖRRE KARTA

Visa en större karta

KONTAKTUPPGIFTER MED BILD

Visa kontaktuppgifter med bild
Bilder på våra anställda och de viktigaste kontaktuppgifterna.

ADRESS OCH TELEFON MM

Makoro AB
Håbynvägen 5
458 30 Färgelanda

Tel: 0528-121 85
Fax: 0774-100030
E-mail: info@makoro.se
Web: www.makoro.se
Organisationsnummer: 556682-6516
Bankgironummer: 5480-5197

Ring oss nu 0528-121 85
Rubrik - Kontaktuppgifter med bilder

ÄGARE

Liten bild på Daniel Fälth Daniel Fälth
VD – Projektledare
E-mail: daniel@makoro.se
Tel arb: 0528-121 85
Tel mobil: 070-595 09 79
Visa stor bild på Daniel
Liten bild på Patrik Johansson Patrik Johansson
CNC-programmerare /
Mekaniker
E-mail: patrik@makoro.se
Tel arb: 0528-121 85
Tel mobil: 070-364 15 74
Visa stor bild på Patrik
Liten bild på Henrik Häger Henrik Häger
Konstruktör – Mekanik
E-mail: henrik@makoro.se
Tel arb: 0528-121 85
Tel mobil: 070-364 09 02
Visa stor bild på Henrik

ANSTÄLLDA

Liten bild på Göran Johansson Göran Johansson
Konstruktör / Mekaniker
E-mail: goran@makoro.se
Tel arb: 0528-121 85
Tel mobil: 070-926 97 72
Visa stor bild på Göran
Liten bild på Börje Ericsson Börje Ericsson
Konstruktör – Mekanik
E-mail: borje@makoro.se
Tel arb: 0528-121 85
Tel mobil: 076-805 31 81
Visa stor bild på Börje
Liten bild på Niklas Lindström Niklas Lindström
Elektriker
E-mail: niklas@makoro.se
Tel arb: 0528-121 85

Visa stor bild på Niklas
Liten bild på Henrik Johansson Henrik Bagge Johansson
Programmerare
E-mail: bagge@makoro.se
Tel arb: 0528-121 85

Visa stor bild på Henrik
Liten bild på Oliver Jantzen Oliver Jantzen
Mekaniker



Visa stor bild på Oliver

EKONOMI

Liten bild på Magnus Magnusson Magnus Magnusson
Ekonomi
E-mail: magnus@makoro.se
Tel arb: 0528-121 85

Visa stor bild på Magnus
 @ 2010 MAKORO AB Håbynvägen 5 | SE-458 30 Färgelanda | Sweden